اخبار و اعلانات

تغییر ترتیب انتشار نشریه

  به اطلاع نویسندگان و پژوهشگران گرامی می رساند نشریه علمی "مطالعات کاربردی علوم زیستی در ورزش" طبق اخذ موافقت از هیات نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور از ابتدای سال 1400 به صورت فصلنامه منتشر خواهد گردید.  

مطالعه بیشتر

انتشار الکترونیکی نشریه

نشریه علمی "مطالعات کاربردی علوم زیستی در ورزش" طبق اخذ موافقت از هیات نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور از مهر ماه 1399 فقط به صورت الکترونیکی منتشر می گردد.

مطالعه بیشتر

بروزرسانی وب سایت

توجه:  با توجه به بروزرسانی اخیر وب سایت، خواهشمند است پس از ورود به سیستم، کلیدهای ctrl + F5 را فشار دهید تا همه پیوندها و دسترسی صحیح به وب سایت فعال شود.

مطالعه بیشتر

عدم پذیرش مقالات حوزه بیومکانیک و طب ورزشی

عطف به نامه /3/18/77238 مورخ 1396/04/17 جناب آقای دکتر شریفی، مدیر کل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی پژوهشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، مبنی بر اینکه این نشریه تنها تا شماره 10 مجاز به چاپ مقالات حوزه بیومکانیک و طب ورزشی است؛ بنابراین در این بازه زمانی تنها فرصت چاپ مقالات پذیرش شده در این حوزه وجود دارد. لذا این نشریه از پذیرش مقالات خارج از حوزه فیزیولوژی ورزش معذور می باشد.

مطالعه بیشتر

عدم پذیرش مقالات بیومکانیک و آسیب شناسی ورزشی

به اطلاع محققین گرامی می رساند که بنا به پیشنهاد کمیسیون نشریات علمی کشور (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) احتمال دارد در آینده این نشریه فقط مقاله های حوزه فیزیولوژی ورزشی را به چاپ برساند. از این رو به منظور جلوگیری از تضییع حق نویسندگان، پیشنهاد می شود محققین مقاله های خود را در حوزه بیومکانیک ورزشی و طب ورزشی (حرکات اصلاحی و آسیب شناسی ورزشی) را به سایر مجلات علمی کشور ارسال نمایند.

مطالعه بیشتر

تعطیلی دفتر نشریه در مرداد ماه

به اطلاع نویسندگان و پژوهشگران گرامی می رساند، به دلیل تعطیلی دانشگاه بیرجند در مرداد ماه، دفنر نشریه نیز در این ماه تعطیل می باشد. ضمن عذرخواهی، ان شاالله از ابتدای شهریور روند کار نشریه مطابق معمول دنبال خواهد شد.

مطالعه بیشتر